Vanzator/Vanzatoare

Full time Oradea SC Public Euroconsulting SRL

Clientul nostru este un important magazin agricol, ce ofera o gama diversa de produse ca: hrana si accesorii pentru animale de companie, zootehnie, articole gradinarit, etc.

Responsabilitatile postului:
– Receptionarea marfurilor;
– Intocmirea facturilor si evidentei acestora;
– Operarea casei de marcat;
– Colaborarea cu colegii din cadrul firmei in vederea indeplinirii obiectivelor;

Cerinte necesare ocuparii postului:
– Studii medii/superioare;
– Cunostinte minime de utilizare a calculatorului;
– Experienta in vanzari nu este obligatorie, dar constituie avantaj;
– Disponibilitatea de a lucra in schimburi, doua sambete/luna si ore suplimentare cand va fi cazul.

Aptitudini necesare ocuparii postului:
– Seriozitate;
– Dorinta de a invata;
– Dinamism.

Se ofera:
– Salarizare motivanta;
– Bonus de performanta;
– Program de lucru in doua schimburi: Luni-Vineri, 08.30-16.30 / 11.00-19.00 si doua sambete/luna de la orele 08.00-14.00.

Contact de luni pana vineri, intre orele 08.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro. Doar candidatii selectati vor fi contactati.

  • Applications have closed