Coordonator logistica

Full time PO SC Public Euroconsulting SRL

Clientul nostru este este una din principalele intreprinderi producatoare de piese forjate, piese si subansamble pentru tractoare, masini agricole, constructii metalice, din vestul Romaniei.

Responsabilitatile postului:
– Coordonarea activitatilor de logistica in acord cu strategia companiei;
– Colaborarea cu sefii de departamente in stabilirea transportului marfii;
– Urmarirea derularii transporturilor;
– Verificarea facturilor si a documentelor de transport;
– Tinerea evidentei marfurilor transportate;
– Operatii statistica si intrastate.

Cerinte necesare ocuparii postului:
– Studii medii/superioare;
– Limba Engleza – nivel avansat;
– Cunostinte de Limba Franceza si Limba Maghiara;
– Cunostinte operare calculator si a pachetului Microsoft Office;
– Experienta in domeniu constituie avantaj.

Aptitudini necesare ocuparii postului:
– Seriozitate;
– Responsabilitate;
– Bune abilitati de comunicare;
– Capacitate de autocontrol.

Se ofera:
– Pachet salarial atractiv;
– Bonuri de masa;
– Posibilitati de avansare;
– Program de lucru de Luni-Vineri, 08.00–16.00.

Contact de luni pana vineri, intre orele 08.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro. Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre cv@publiceuroconsulting.ro