Sef Echipa Electricieni Auto

Full time Oradea SC WebEye International SRL

Ești pasionat de domeniul tehnic și cauți un job dinamic? Căutăm să ni se alăture, echipei tehnice din Oradea, un coleg care se asigură de supervizarea echipei de tehnicieni.

Serviciul de monitorizare auto WebEye a apărut la începutul anilor 2000 mulţumită unei noi soluţii telematice, care îmbinând noutățile din domeniul tehnologiilor de localizare cu cele din telecomunicaţii, a deschis perspective noi dezvoltării sistemelor de monitorizare auto şi a aplicaţiilor informaticii spaţiale.
Datorită activităţii perseverente şi a muncii dedicate a colegilor care reprezintă organizaţia, WebEye este prezentă astăzi în 14 ţări ale Europei.

Responsabilități:

  • se asigură de supervizarea echipei tehnicienilor (cca. 12 persoane)
  • implementează și conduce întreg procesul de montaje, se asigură de necesarul de material, verifică disponibilitatea tehnică
  • se asigură de pregătirea montajelor mai speciale, acumularea informaţiilor înainte de intervenţiile respective
  • coordonează, motivează activitatea personalului din subordine
  • se implică activ în creşterea gradului de satisfacţie a clienţilor, venind în întâmpinarea nevoilor acestora cu soluţii tehnice personalizate
  • menţine şi dezvoltă relaţia cu tehnicienii, asigurând un management eficient al departamenului tehnic din subordine
  • asigură consultanţă şi suport tehnic colegilor din alte departamente

Pe cine căutăm?

  • experiență tehnică în domeniul auto (electrician, service, diagnoză etc.)
  • abilități de coordonare și motivare a echipei
  • personalitate dinamică, comunicativă
  • foarte bune abilități de comunicare și organizare a echipei
  • permis de conducere categoria B
  • deplasări pe teren cu scopul verificării, dezvoltării de relaţii cu tehnicienii aflaţi în subordine

Ce îți oferim:

  • salariu competitiv şi motivant
  • asigurare suplimentară pentru toți angajații societății
  • training de specialitate după angajare
  • ai oportunitatea să avansezi în carieră, învățând de la cei mai buni
  • vei avea parte de atmosferă plăcută de lucru, o echipă unită și suportivă
  • teambuildinguri și alte evenimente de echipă
  • cursuri de limbă engleză
  • laptop, smartphone

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre anca.lenart@ro.webeye.eu