Angajam SUDOR MIG MAG pentru Franta

Full time Franta Staff Temp

Candidatul ideal
*sudor cu experienta de cel putin 3 ani pe suduri groase, multistrat, verificate US/RX/LP, cu procedeul MAG
*experienta in domeniul feroviar, naval, nuclear sau al utilajelor de constructii constituie avantaj
*persoana serioasa, indemanatica, muncitoare
*constituie avantaj experienta pe roboti de mig-mag sau disponibilitatea de a invata sa ii manipulati
*reprezinta un avantaj cunostintele minime de desen tehnic
*este necesara calitatea de asigurat in sistemul public de pensii din Romania
*disponibilitatea de a pleca cat mai repede

Descrierea jobului
Confectii metalice in domeniul utilajelor de constructii, pentru zona Nantes.
Se sudeaza cu MIG-MAG si cu roboti de MIG-MAG tabla de otel pentru: buldozere, excavatoare, suporti si brate de macarale.

Ce oferim?
*pachet salarial format din salariu in tara si diurna
*ore suplimentare platite
*cazare
*asigurare medicala
*organizare transport local
*suport pe perioada detasarii

Persoanele interesate ne pot trimite CV-ul pe adresa recrutare@stafftemp.ro sau ne pot contacta direct la numarul 0749254150.

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre recrutare@stafftemp.ro