Angajam TAPITER cu experienta pentru Franta

Full time Franta Staff Temp

Candidatul ideal
​•Minim 4 ani experienta in tapitare scaune, fotolii, canapele etc
• Dexteritate si atentie la detalii
• Experienta in lucru cu diverse materiale textile
• Limba franceza nu este obligatorie
Descrierea jobului
• Efectuarea tapiteriei diverselor piese de mobilier pentru restaurante, hoteluri, si altele
•Pastrarea ordinii si curateniei la locul de munca
• Realizarea obiectului finit conform normelor si cerintelor

Beneficii Oferite

• Loc de munca stabil
• Contract legal pe termen mediu sau lung
• Cazare asigurata
• Tranport local asigurat
• Un pachet salarial atractiv oferit fara nici o intarziere
• Concediu 24 zile/an
• Orele suplimentare se platesc cu un bonus de 25-50%(In functie de numarul efectuat)
• Asigurare medicala internationala
• Profesionalism, siguranta si respect

Persoanele interesate ne pot trimite CV-ul pe adresa recrutare@stafftemp.ro sau ne pot contacta direct la numarul 0749254150.

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre recrutare@stafftemp.ro