Vopsitor Auto pentru Franta

Full time Franta Staff Temp

Cerinte:

Minim 2-3 ani experienta
Bune cunostinte si variate în ceea ce priveste diversitate tipurilor de caroserii
Cunostinte solide in modul de utilizare a diverselor materiale de vopsitorie cât si compozitia chimicã a acestora
Prezenta agreabila
Spirit de echipa
Abilitati de comunicare
Perseverent si convingator
Adaptabilitate la schimbare
Capacitatea de a lucra in conditii de stres
Atitudine pozitiva si deschisa catre colegi si colaboratori
****Limba Franceza nu este obligatorie

Responsabilitati:

Finiseaza prin chituire si smirgheluire partile componente ale caroseriei ce urmeaza a fi vopsite si le vopseste ceea ce presupune:
Prepararea lacurilor si vopselelor
Executarea operatiilor de pregatire a autovehicolului
Executarea operatiilor finale de chituit
Lacuirea, grunduirea , spacluirea
Vopsirea straturilor primare la caroserie
Alegerea culorilor si a calitatii vopselelor si dozarea acestora;
Respecta termenele de executie fixate;
Foloseste sculele si dispozitivele din dotare in concordanta cu tehnologia specifica de vopsire;
Foloseste toate gama de documentatie necesara operatiei;
Executa lucrari de calitate raspunzand astfel cerintelor constructorului si satisfacand clientii;
Mentine permanent in stare de functionare utilajele cu care lucreaza, asigurandu-le intretinerea obligatorie zilnica;
Respecta intocmai tehnologia de lucru.
BENEFICII

Oportunitatea de a lucra la standarde de calitate inalte, intr-un mediu profesionist
Cazare si transport local organizate
Contract de munca cu toate contributiile platite catre statul roman
Asigurare medicala internationala gratuita
Suport asigurat pe toata perioada sederii in Franta
Angajari imediate, fara comision

Detalii la 0749254150

  • Applications have closed