Maistru/Inginer pentru confecții metalice

Oradea, Arad Stone Trust Construct SRL

Angajam MAISTRU/INGINER pentru confectii metalice

Candidatul ideal

Studii tehnice necesare (liceu, școala de maiștri sau facultate/colegiu),

Experiență relevanta in domeniul constructiilor metalice,hale,statii de sortare,minim 3 ani,

Bune cunoștințe de sudură și lăcătușerie,

Certificări în lăcătușerie/sudură precum i abilită i de operare în AutoCAD reprezintă un avantaj

Persoană cu bune abilități organizatorice și de coordonare, abilitati de comunicare si de lucru in echipa.

Permis de conducere categ.B,

Descrierea jobului

Responsabilitati:

-planifica si raporteaza activitatea de la punctul de lucru,

-organizeaza conditiile de desfasurare a activitatii formatiilor de lucru,

-supravegheaza activitatile de la punctul de lucru,

-gestioneaza stocurile de resurse materiale,

-coordoneaza formarea profesionala si gestioneaza performanta echipei,

-coordoneaza aplicarea prevederilor legale referitoare la SSM si in domeniul situatiilor de urgenta,

-coordoneaza aplicarea normelor de protectie a mediului,

-coordoneaza asigurarea calitatii lucrarilor executare,

-coordoneaza intretinerea echipamentelor de lucru

Oferim:

Salariu atractiv

Se asigură cazare în caz de relocare,

Se oferă contract pe perioadă nedeterminată.

Maistru/Inginer pentru confecții metalice recrutarejob21@gmail.com