Ospătar

Oradea Tucano Coffee

Descriere

– 2 zile se lucrează, 2 zile libere (2 cu 2)
– de la 7:30-22:30 in timpul săptămânii si 8:30-22:30 in weekend.
– Mun. Oradea, zona Bd. Decebal, str. Ștefan Octavian Iosif 7, Lotus Retail Park- Tucano Coffee
– Virsta 21-40 de ani.
– Experiența in domeniu.

Iubești cafeaua și oamenii?

Te provocăm să încerci un nou mod de viaţă îndrumat de conceptul Love.Peace.Coffee în calitate de Barman-Ospatar Tucano Coffee.

Vei îndrăgi acest lucru dacă:

– Vrei să lucrezi într-un coffee-shop care este parte a unei rețele internaționale dinamice de coffee-shop-uri;
– Ești o persoană pozitivă, deschisă, vie și energică.

Vei fi imaginea coffee-shop-ului, prin urmare responsabilitățile tale de bază vor fi:

– să preiei si sa încasezi comenzile la bar,
– sa preparai băuturile si sa decorezi cheesecake-urile
– să-i servești cu cea mai bună cafea din lume pentru ei și să menții curățenia.

Oferim angajaților noștri:

– salariu competitiv,
– lucru într-o echipă tânără și ambițioasă, și multe oportunități de dezvoltare.

Vrei să faci parte din echipa noastră?

Ospătar a.gudumac@tucanocoffee.com