Electrician/Instalator Execuție Şantier Oradea

Full time Oradea UTI Grup

Candidatul ideal
– Calificare de electrician, electromecanic, electronist sau instalator;
– Experienţă de minim 2 ani într-o poziţie similară;
– Autorizaţie ANRE – reprezintă un avantaj;
– Cunostinţe necesare executării lucrărilor electrice specifice;
– Permis de conducere cat. B.

Descrierea jobului
– Efectuează turul zilnic al locaţiilor pentru identificarea deficienţelor și ia măsuri pentru remedierea lor;
– Verifică tablourile generale si toate tablourile de distribuţie de pe fiecare nivel;
– Realizează lucrări de exploatare,întreţinere preventivă, revizii si reparaţii echipamente transformare joasă tensiune, instalaţii balizaj, instalaţii iluminat, instalaţii centrale termice;
– Montează, pune în funcțiune, diagnostichează și remediază toate tipurile de instalații și utilaje folosite pentru alimentarea cu apa calda și rece, canalizare, stingere incendii (în funcție de situația existenta);
– Montează instalații interioare/exterioare de apă rece și apă caldă;
– Remediază defecțiuni de orice tip apărute la instalațiile montate;
– Monteaza și asambleaza conducte;
– Intervine operativ pentru rezolvarea incidentelor la solicitarea șefului de santier;
– Realizează informarea operativă a șefului de echipa și șefului de santier după caz, în situația apariției unor evenimente deosebite in execuția lucrărilor;
– Colaborează și ajută la orice altă activitate desfașurată in cadrul punctului de lucru, sub directa coordonare a responsabilului lucrării respective.

Beneficii:
– tichete de masa;
– cazare pentru persoanele care nu au domiciliul in Oradea;
– decontare transport.

Descrierea companiei
UTI este un grup de firme cu 25 de ani de experienţă pe piața din România şi competenţe în multiple domenii: soluţii de securitate și pentru apărare, tehnologia informaţiei şi comunicaţii, instalaţii şi construcţii, soluţii de securitate pentru obiective private, soluții inteligente de transport și taxare, mentenanţă şi administrare.

UTI este integrator de sisteme recunoscut pe piața din România, în timp ce dezvoltarea internațională este unul dintre obiectivele de business ale companiei. În ultimii 5 ani, UTI a dezvoltat proiecte complexe în străinătate, care confirmă capabilitățile de integrator de soluții complexe.

Valorile companiei noastre – Încredere, Excelenţă, Responsabilitate, Integritate – sunt permanent confirmate în relaţiile cu partenerii, colaboratorii şi angajaţii noştri.

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre irina.popa@uti.eu.com