Angajam operator pentru nacele, incarcator telescopic

Full time Oradea Working Platform WP SRL

Firma Working Platform WP angajeaza operator pentru nacela incarcator telescopic.

Cerinte:

– obligatoriu trebuie autorizări ISCIR pentru utilaje de ridicat
– studii medii
– permis de conducere cat „B”
– experienta in domeniu
– capacitate rapida de a lua decizii.

Descrierea jobului:

Asigura functionarea a nacelei incarcator telescopic
Efectueaza lucrari cu nacela.
Deplasari ca operator cu nacela
Se lucreaza doar schimbul 1.
Activitatile de mentenanta sau participarea la activitati de investii.
Planifica activitati si resurse necesare lucrarilor de mentenanta / reparati
Comanda, direct sau prin colaboratori, piese de schimb / materiale / consumabile si pastreaza relatii profesionale cu furnizorii de materiale.

Descriera firmei:

Suntem o companie care se ocupa cu comercializarea si inchirierea nacelelelor.

Pentru mai multe detalii va rugam sa ne trimiteti CV-ul dumneavoastra pe adresa:
[Email hidden]
Tel:+40 720 623 624

Pentru a aplica la acest job trimite un email catre office@workingplatform.ro