Consultant relații clienți în limba italiană – Oradea

Oradea XEROX BUSINESS SERVICES ROMANIA

Abia asteptam sa te cunoastem daca:

Comunici fluent in limba italiana (ai intelege pana si cel mai grabit client Italian! )
Esti multitasking iar tastatura iti este prietena – tastezi repede si gasesti informatii in cel mai scurt timp
Te lasi ajutat si iti place sa ajuti colegii la randul tau – suntem o echipa mica si unita 🙂
Iti mentii zambetul pe buze chiar si in cele mai aglomerate zile
Ti-ar placea sa imbini utilul cu placutul timp de 2 luni in Italia! (inveti, te dezvolti, iar noi te platim! )

Vorbeam despre tine? Trimite CV-ul tau la adresa Loredana.Lasco@conduent.com.
Descrierea jobului
– Vei oferi informatii si suport telefonic pentru clienți;
– Identifici corect nevoile clientului și acționezi în consecință – cautare in sistem a informatiilor / produselor solicitate si inregistrarea comenzilor;
– Gestionezi apelurile în mod eficient si profesionist;
– Demonstrezi sinceritate și empatie;
– Gestionezi simultan taskuri multiple (de exemplu, vorbesti cu clienții la telefon în timp ce accesezi informații din computer).

Se ofera:
– Training de specialitate in Italia (la sediul clientului) pe o perioada de 2 luni (transport, cazare, masa si diurna asigurate de companie).
– Posibilitatea de a lucra pentru unul dintre cei mai mari distribuitori de produse naturale homeopate si suplimente nutritionale din Italia;
– Posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-un mediu multinational prin diverse oportunități interne, formarea periodică, feedback-ul periodic și coaching oferit de catre superiorii direcți sau colegi;
– Salariu fix si bonusuri atractive, bazate pe performante individuale sau de grup;
– Bonuri de masă;
– Asigurare de viață și medicale;
– Program flexibil, in ture.
Descrierea companiei
Conduent is the world’s largest provider of diversified business process services with leading capabilities in transaction processing, automation, analytics and constituent experience. We work with both government and commercial customers in assisting them to deliver quality services to the people they serve.
We manage interactions with patients and the insured for a significant portion of the U.S. healthcare industry. We are the customer interface for large segments of the technology industry and the operational and processing partner of choice for public transportation systems around the world.
Whether it’s digital payments, claims processing, benefit administration, automated tolling, customer care or distributed learning – Conduent manages and modernizes these interactions to create value for both our clients and their constituents.
In Romania, Conduent operates through 2 sites in Iasi, 1 in Bucharest, 1 in Oradea and 1 in Bacau.
Learn more at www.conduent.com.

Consultant relații clienți în limba italiană – Oradea Loredana.Lasco@conduent.com