Manipulant marfa – Sântion (Bihor)

Sântion Allpacka Logistics SRL

Responsabilitati:
• Descărcarea mărfurilor primite de la furnizori, scanarea articolelor și aranjarea acestora în depozit
• Ambalarea și pregătirea mărfurilor conform procedurilor interne pentru livrare
• Lipirea AWB-urilor și diverse etichete în funcție de context
• Încărcarea mărfurilor în mașinile de transport
• Participarea proactivă la optimizarea procesului de manipulare marfă si  mentinerea ordinii in depozit
• Verificarea integrității produselor, manipularea fizica a retururilor precum si scanarea in sistemul folosit; asezarea retururilor pe raft

Cerinte:
• Studii medii;
• Capacitate de planificare și organizare
• Abilitate de lucru în echipă
• Creativitate și spirit de inițiativa
• Atenție distributivă, seriozitate, punctualitate

• Cunoștințe operare PC
• Experiență pe un post similar reprezinta un avantaj
• Permis de operator stivuitor reprezinta un avantaj

Oferim salariu motivant, bonuri de masa, bonus de performanta si un mediu de lucru placut.

ALLPACKA LOGISTICS SRL este o firmă specializată în livrarea naţională și internaţională a coletelor, la prețuri accesibile pentru orice client, persoana fizica sau juridica.

Clienţii pot compara prețurile de livrare de la companii de curierat rapid de renume mondial (Fan Courier, Urgent Cargus, Sameday, DHL, UPS, DPD, GLS) şi plasa comenzi online foarte simplu, pentru livrări atât pe teritoriul României, cât şi în peste alte 200 de ţări, cu doar câteva click-uri.

Astfel, se pot face  economii cu până la până la 50%, pentru că prin gruparea tuturor expedierilor clienților noștri, avem mari reduceri de la partenerii prin care se realizează expedierile. Apoi transferăm aceste discounturi către clienti, oferindu-le garantia că întotdeauna obțin cea mai bună ofertă.

Manipulant marfa – Sântion (Bihor) anca.ursu@allpacka.ro