Șef Obiectiv / Coordonator Intern

Oradea Ana HR

Căutăm șef obiectiv/coordonator intern în Oradea, pentru o companie care are ca domenii de activitate servicii de curățenie profesionale și distribuția sistemelor de igienă, și a echipamentelor aferente muncii în domeniu.

Cerințe:
– Experienţă minim 3 ani în coordonarea unei echipe;
– Foarte bune abilităţi de relaţionare şi gestionare;
– Bune abilităţi de operare PC;
– Experiența anterioara în domeniul curățeniei constituie un avantaj.

Responsabilități:
-Asigurarea funcționalității contractului în parametri agreați;
-Respectarea operațiunilor de curățenie și a frecvențelor de execuție a operațiunilor;
-Asigurarea prezenței opertorilor la muncă și integrarea acestora în fluxul de producție;
-Asigurarea funcționalității bazei materiale necesare prestației;
-Menținerea legăturii cu persoana desemnată din partea clientului;
-Generarea constantă de vizite de calitate în arealul fabricii;
-Generarea de propuneri de îmbunătățire a funcționalității contractului.

Beneficii:
-Salariu atractiv;
-Posibilitate de avansare.

Șef Obiectiv / Coordonator Intern office@anahr.ro