Coordonator Depozit

Oradea Ana Hr

Căutăm Coordonator Depozit pentru o companie care produce şi comercializează uşi si ferestre , sticla si o gama larga de profile PVC: usi, ferestre, geamuri termopan, etc.

Cerinte:

– Experienta anterioara in gestionarea unor echipe;
– Persoana cu atitudine proactiva si responsabila;
– Bune abilitati de organizare, planificare si coordonare;
– Excelente abilitati de comunicare si capacitatea de a lucra bine in echipa;
– Experienta anterioara in logistica/depozitare, coletarie, transport, productie;
– Cunostinte operare MS Office;

Responsabilitati:

– Asigura gestiunea stocurilor de materiale si a altor bunuri aflate in depozit si supravegheaza modalitatile de inventariere;
– Participa la efectuarea recepției calitative a materialelor;
– Organizeaza spațiile necesare pentru primirea, recepția și depozitarea materialelor;
– Pregătește procesele de ambalare si dezambalare a materialelor si produselor.
Asigura pregatirea paletilor si aranjarea produselor la raft;
– Supravegheaza preluarea si predarea produselor finite dinspre productie si catre client;
– Intocmeste si verifica raportarile si se asigura de corectitudinea acestora;
– Asigura menținerea ordinii și curățeniei în spațiul de depozitare.

Beneficii:

– Pachet salarial atractiv;
– Mediu de lucru plăcut.

Coordonator Depozit office@anahr.ro