Manager Servicii

Oradea Ana HR

Căutăm Manager Servicii pentru clientul nostru, o companie care oferă servicii profesionale de curățenie și de distribuție a sistemelor de igienă și a echipamentelor aferente muncii în domeniu.
Această poziție face parte dintr-un program de dezvoltare în carieră, pentru domeniul de management.

Cerințele postului:
– 2+ ani experienta pe o pozitie de management;
– aptitudini de comunicare și negociere;
– dinamism, atitudine pozitivă și orientată spre dezvoltare personală și profesională;
– corectitudine și diligență în acțiuni și în comunicare;
– abilități de operare PC medii;
– disponibilitate de deplasare 1-2 zile/săptămână, cu sau fără cazare, după caz, la Cluj-Napoca, Arad, Timișoara;
– permis de conducere cat B.

Responsabilități:
– asigură definirea serviciilor companiei și alinierea lor cu necesitățile clienților;
– coordonează planificarea, organizarea și furnizarea serviciilor companiei;
– menține contactul cu clienții, având o atitudine receptivă și orientată spre rezultate și satisfacție reciprocă;
– asigură un flux informațional eficient cu personalul companiei, dar și cu persoanele terțe.

Beneficii:
– pachet salarial atractiv;
– suport în dezvoltarea carierei în poziții de management;
– asigurarea resurselor necesare realizării obiectivelor de activitate.

Manager Servicii office@anahr.ro