Responsabil procesare comenzi

Oradea Ana HR

Căutăm o persoană pentru postul de Responsabil Procesare Comenzi online pentru o companie din Oradea, care are ca domeniu de activitate, distribuirea sistemelor de igienă și a echipamentelor aferente muncii în domeniu.

Cerințe:
– experiență în procesarea comenzilor online;
– cunostințe despre administrarea unui magazin online;
– cunoștințe bune de operare PC;
– cunoașterea limbii engleze la nivel conversațional;
– corectitudine în exprimare, din punct de vedere gramatical și ortografic;
– capacitate bună de analiză și sinteză a informațiilor.

Responsabilități:
– preluarea și procesarea comenzilor online;
– verificarea stocurilor și a timpilor de livrare;
– întocmirea și urmărirea facturilor;
– administrarea și calcularea: prețurilor, reducerilor și promoțiilor;
– administrarea relețelor sociale – Facebook, Instagram;
– întocmirea rapoartelor de vânzări.

Beneficii:
– pachet salarial motivant;
– posibilități de avansare;
– mediu de lucru plăcut și stabil.

Responsabil procesare comenzi office@anahr.ro