Inginer proiectant construcții civile

Zalău Ana HR

Căutăm Inginer Proiectant Construcții Civile pentru clientul nostru, companie cu o vechime de 30 de ani pe piața construcțiilor civile și industriale. Compania s-a remarcat de-a lungul anilor prin crearea unor construcții fiabile, bazate pe funcționalitate și confort potrivite pentru un viitor sustenabil și receptiv adaptat nevoilor pe termen lung.

Cerințe:
– Minim 2 ani experiență într-o poziție similară;
– Studii superioare tehnice în domeniul construcțiilor civile și industriale;
– Atitudine proactivă și spirit de echipă;
– Cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional;
– Cunoașterea programelor: AutoCAD, Revit, 3DsMax și Microsoft Office și experiența în domeniu reprezintă un avantaj.

Responsabilități:
– Stabilește termenele de realizare necesare a construcțiilor și cele mai facile soluții de producție;
– Planifică şi proiectează sisteme şi structuri pentru construcţii utilizând programe de design computerizat şi instrumente de desen tehnic;
– Colaborează cu inginerii de proiect pentru predarea schemelor, rapoartelor și proiectelor;
– Monitorizează și evaluează calitatea modelelor din fiecare parte a procesului de proiectare;
– Întocmește documentația de proiectare și de execuție a proiectelor respectând și aplicând normele legislative privitoare la procedurile și instrucțiunile tehnice de muncă;
– Respectă datele estimate de predare a proiectelor.

Beneficii:
– Salariu motivant;
– Mediu de lucru plăcut;
– Posibilități de specializare.

Inginer proiectant construcții civile office@anahr.ro