Inginer proiectant

Oradea GAMINVEST HR SRL

Angajam INGINER PROIECTANT cu sau fara experienta pentru clientul nostru din Oradea (zona Rogerius), o companie italiana, lider in sectorul prefabricatelor, cu propriul brevet pentru grinzi mixte.

Cerinte:
– Studii superioare in constructii;
– Experienta pe un post similar constituie avantaj, dar nu este o condititie obligatorie;
– Cunostinte desen tehnic;
– Cunoasterea programului AutoCAD – avantaj;
– Bune abilitati de operare calculator.

Responsabilitati:
– Analizarea cerintelor si specificatiilor proiectului;
– Urmarirea productiei si coordonarea echipei din subordine;
– Colaborarea cu echipa de productie pentru a asigura implementarea corecta a proiectului;
– Intocmire rapoarte si diferite documente;
– Mentinerea legaturii cu firma din Italia.

Beneficii:
– Salariu negociabil in functie de experienta;
– Posibilitatea de a invata si a evolua treptat, in cadrul unei societatii de succes;
– Sanse reale de avansare;
– Mediu de lucru placut;
– Program de lucru de luni-vineri, intre orele 7-15.

Inginer proiectant hr.office@gaminvest.ro