Inginer structurist

Oradea Gaminvest HR SRL

Recrutam Inginer structurist pentru clientul nostru din #Oradea.

Cerinte:
– Studii superioare în domeniu;
– Cunoștințe de limbă engleză;
– Experiența pe un post similar nu este obligatorie;
– Cunoștințe de utilizare a programului AutoCAD.

Responsabilitati:
– Realizează documentația tehnică, proiectul tehnic, detaliile de execuție și caietele de sarcini ale unei construcții;
– Stabilește sarcinile de încărcare a structurilor, efectuează calculele statice și dinamice, concepe structura de rezistență;
– Colectează informații și documente relevante pentru buna derulare și finalizare a proiectului;
– Respectă actele normative în vigoare, aplicabile domeniului pentru care sunt oferite serviciile de proiectare;
– Răspunde de corectitudinea soluțiilor tehnice și calitatea documentațiilor elaborate în toate etapele de derulare a lucrării;
– Răspunde de calitatea și termenele de elaborare a lucrărilor și documentațiilor tehnice de proiectare.

Beneficii:
– Salariu negociabil;
– Training asigurat;
– Oportunități de avansare și dezvoltare a carierei.

Inginer structurist hr.office@gaminvest.ro