Operator productie – control si ambalare

Bors PHNR

Phnr angajeaza operatori mase plastice cu sau fara experienta

Responsabilitati:

–        Verificarea conformitatii produselor si ambalarea lor  urmarind instructiunile de lucru

Competente :

–        Autocontrol.

–        Capacitatea de analiza si luarea de decizii

–        Dexteritate si rapiditate in executie

–        Minutiozitate si rigurozitate

Beneficii

–        salariul se va negocia la interviu

–        bonuri de masa,

–        bonus de prezenta

–        transport asigurat

–        posibilitatea evolutiei profesionale in functie de implicare si motivatie

Conditii de lucru: 3 schimburi

Descrierea companiei :

SC PHNR SRL este o companie care are ca si activitate principala injectia de componente din mase plastice, alaturi de asamblare, tampografiere .

Suntem un furnizor pentru industria electrica, automotive, electronica, aparatura medicala, semnalizare .

Operator productie – control si ambalare alina.ungureanu@phnr.ro