Operator producție în industria automotive

Oradea SMA Metalltechnik

Candidatul ideal:

Studii medii;
Dexteritate manuala;
Acuitate vizuala;
Pesoana energica, cu atentie la detalii;
Disponibilitate pentru program de lucru in 3 (trei) schimburi;
Corectitudine, spirit de echipa, responsabilitate si disciplina.

Responsabilități:

Prelucrarea pieselor din aluminiu cu ajutorul masinilor automate si automate din productie;
Lucreaza independent si/sau in echipa, utilizand echipamentele si instrumentele aflate in zona de lucru;
Montarea si asamblarea componentelor;
Inspecteaza componente, pentru a vedea daca sunt in conformitate cu specificatiile clientului;
Slefuirea pieselor confectionate conform standardelor impuse;
Corecteaza legaturile conform standardului de calitate, folosind diferite echipamente de lipire;
Pastrarea curateniei la locul de munca.

Beneficii:

Contract de munca pe durata nedeterminata;
Prime de sarbatori si ocazii speciale;
Posibilitati de promovare;
Bonus de recomandare;
Plata orelor suplimentare;
Spor de noapte;
Spor de weekend;
Incarcare abonament OTL sau decontare combustibil in valoare de 80 Ron;
Asigurare transport pe rute externe;
Tichete de masa in valoare de 15 lei/zi;
Consultatii medicale la angajare/periodic;
Echipament de lucru si protectie.

SMA Metalltechnik este un furnizor inovator de dimensiuni medii, pentru sistemele de țevi din industria auto. Un partener de încredere atunci când este vorba de sisteme de țevi pentru medii lichide sau gazoase (țevi frigorifice, apă, aer și ulei).

Peste 1000 de angajați lucrează pentru SMA Metalltechnik în patru locații din întreaga lume.

Combinăm flexibilitatea unei companii de dimensiuni medii cu performanțele economice ridicate ale unei companii de producție.

Operator producție în industria automotive orsolya.kiskasza@sma-metalltechnik.de