Căutăm coleg/colegă pentru recepție

Oradea Stokker Hotel

Candidatul ideal

– Studii de specialitate
– Cunostinte limba engleza
– Experienta minima in domeniu- 1 an
– Cunostinte operare PC, operare baza de date
– Foarte bune abilitati de comunicare
– Persoane energice, responsabile, oneste, motivate, cu spirit de echipa si initiativa
– Persoane rabdatoare care sunt orientate spre a lucra cu clientii

Descrierea jobului

– Primirea, consilierea si cazarea clientilor, intocmirea documentelor necesare cazarii, incasarea contravalorii serviciilor oferite;
– Furnizarea de informaţii clienţilor privind natura serviciilor oferite de hotel, precum şi efectuarea de rezervări în contul acestora.
– Promovarea serviciilor si a imaginii hotelului, informarea clienţilor, medierea conflictelor si rezolvarea reclamatiilor clientilor.
– Asigurarea serviciilor de cazare şi rezevare pentru clienţii hotelului la standardele stabilite;
– Preluarea apelurilor telefonice, a rezervarilor venite pe email
– Programul de lucru este in schimburi, incluzand si ore de noapte

Căutăm coleg/colegă pentru recepție info@stokkerhotel.ro