Topitor Stivuitorist

Oradea Turnatorie Iberica

SC NBI INDUSTRIAL ORADEA angajeaza Topitor – Stivuitorist

Descrierea postului

– Turnarea si umplerea cu material a cuptoarelor de topire
– Asigurarea calitatii materialului de turnare si inregistrarea documentatiei
– Mentinerea spatiului de topire ordonat, curat si de identificare a tuturor materialelor, a cuptoarelor si a lingurilor
– Depozitarea diferitelor containere goale
– Umplerea cu aluminiu lichid a cuptoarelor de intretinere cu ajutorul stivuitorului

Cerinte specifice postului

– Atestat ISCIR;
– Disponibilitate de lucru în 3 schimburi;
– Capacitate de învăţare rapidă;
– Spirit de muncă în echipă;
– Adaptabilitate şi flexibilitate;

Beneficii

– Salariu motivant
– Spor salarial de 25% aplicat orelor de noapte lucrate
– Masa calda de tip catering
– Training la locul de munca
– Posibilitatea dezvoltarii pe plan profesional.
– Transport asigurat din zona Poclusa de Barcau, Sarsig, Cenalos si Spinus.

Descrierea companiei

SC NBI INDUSTRIAL ORADEA SRL este o companie parte a Grupului NBI, dedicata productiei in serie de piese injectate din aluminiu pentru industria auto. Compania a fost fondata in anul 2005 si a crescut de la an la an. Compania executa procese de injectie, mecanizare, filetare, vibro-finisare, sablare, slefuire.

Majoritatea produselor finite se exporta pe piata auto germana.

Asteptam CV-urile dumneavoastra.

Topitor Stivuitorist secretariat@turnatorieiberica.ro