Electromecanic pentru platforme autoridicatoare

Oradea Working Platform WP SRL

Cerinte:

– studii medii sau superioare

– permis de conducere cat „B”

– experienta in domeniu

– capacitate rapida de a lua decizii.

– minim 2 ani experienta ca inginer mecanic in domeniul industrial

– limba engleza – nivel mediu reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului:

Asigura functionarea echipamentelor industriale si a utilajelor.

Efectueaza lucrari de intretinere si mentenanta.

Se lucreaza doar schimbul 1. Activitatile de mentenanta sau participarea la activitati de investii.

Asigura lucrari de mentenanta; evaluează permanent utilajele si echipamentele pentru a anticipa / preintampina defectiuni tehnice.

Analizeaza cauza si factorii care au contribuit la aparitia defectiunii si stabileste masuri preventive

Planifica activitati si resurse necesare lucrarilor de mentenanta / reparatii

Comanda, direct sau prin colaboratori, piese de schimb / materiale / consumabile si pastreaza relatii profesionale cu furnizorii de materiale.

Descrierea companiei

Suntem o companie care se ocupa cu comercializarea si inchirierea nacelelelor.

Beneficii

Salarizare stimulativa

Tichete de masă;

Prime de sărbători

Mașină și telefon de serviciu;

Electromecanic pentru platforme autoridicatoare office@workingplatform.ro