Reprezentant vânzări / închirieri

Oradea Working Platform WP SRL

Angajăm reprezentant vânzări / închirieri

RESPONSABILITĂȚI

  • Se documentează în legatura cu piața relevantă privind serviciile și soluțiile oferite de companie.
  • Realizează activități de prospectare a pieței, identifică și abordează potențialii clienți.
  • Prezintă produsele și serviciile companiei către potențialii clienți.
  • Realizează oferta și participă la procesul de vânzare
  • Promovează brandul de companie și soluțiile acesteia în piață
  • Realizează targetul de vânzări
  • Menține o evidență clară și consecvența a clienților, a vânzărilor și rezultatelor proceselor de vânzare

PROFIL

  • Experiență în vânzări obligatoriu
  • Bună cunoaștere a pieței jucătorilor din industria construcțiilor din zona alocată (sau potential și interes pentru a documenta acest aspect)
  • Bună abilități de comunicare interpersonală, claritate exprimare scris și verbal
  • Negociere și influență
  • Orientare către rezultate
  • Etică
  • Bună capacitate de organizare și prioritizare
  • Operare PC, Word,Excel și Outlook
  • Cunoștințe de limba engleză + maghiară constituie avantaj
  • Permis de conducere cat. B
  • Disponsabilitate de deplasare 100 % pe teren în zona alocată
  • Posibilitate și disposibiltate la întălniri față în față cu clienții, în condițiile de restricții associate cu situația pandemică COVID
  • Persoana locate Oradea, jud. Bihor
  • Seriozitate
  • Instrumente de lucru: autoturism, laptop, telefon

Pachet salarial ( compus din salar fix + comision, diurnă etc. )

Reprezentant vânzări / închirieri media@workingplatform.ro