Agent comercial

Oradea Gaminvest HR

Angajam agent comercial in pentru clietul nostru din Oradea, o societate care furnizeaza branzeturi, carne si legume congelate, cu o vechime de peste 20 ani.

Cerinte:
– Studii medii;
– Experienta relevanta in vanzari produse alimentare;
– Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
– Abilitati de utilizare a pachetului Microsoft Office;
– Permis de conducere categoria B.

Responsabilitati:
– Prospectarea pietei si dezvoltarea portofoliului de clienti;
– Promovarea produselor si serviciilor;
– Atragerea de noi clienti;
– Indeplineste obiectivele de vanzari ale companiei;
– Intocmirea corecta a documentelor necesare vanzarii;
– Efectuarea comenzilor, contractelor;
– Proceduri post-vanzari.

Beneficii:
– Salariu de baza, plus comision la atingerea targetului (se ajunge la un venit intre 10.000-12.000 Ron Brut/luna);
– Bonusuri de performanta;
– Masina de serviciu;
– Training asigurat;
– Program de lucru de luni-vineri.

Agent comercial hr.office@gaminvest.ro