Sofer autospecială C E (local)

Oradea RER VEST

Cerințe:

Posesor carnet de conducere categ. BE, CE.

Experiență profesională în domeniu.

Studii medii, cunoștințe de mecanică auto, legislație rutieră și de siguranță în trafic.

Bune abilități de orientarea stradală și spațială.

Abilități de comunicare și delegare a sarcinilor (echipaj autospecială).

Atenție la detalii și timpi de execuție.

Oferim:

Salariu motivant, oferit la timp.

Bonuri de masă, prime de sărbători și concediu de odihna.

Respectarea timpilor de lucru (program de L-V)

Stabilitatea locului de muncă, sarcini și responsabilități clare.

Suport tehnic și logistic în realizarea sarcinilor.

Responsabilități:

Verificarea stării tehnice și a documetelor de însoțire înainte de a pleca pe traseul stabilit.

Menținerea stării estetice, de curățenie și funcționare a autospecialei.

Respectarea normelor specifice de exploatare a autospecialei.

Coordonarea echipajului autospecialei (unde este cazul).

Completarea la timp a documentației specifice.

Acționarea conform instrucțiunilor a funcțiilor auxiliare autospecialei.

Îmbunătățirea continuă a calității proceselor desfășurate.

Despre companie

RER VEST este o societate mixtă româno-germană, operator licenţiat de salubritate al Oradiei,  având în responsabilitate colectarea deşeurilor de la populaţie, precum şi salubrizarea stradală şi deszăpezirea arterelor în timpul iernii. Dorim să oferim tuturor clienţilor noştri o consultanţă competentă şi amabilă, să-i convingem că suntem partenerul de care au nevoie şi împreună să contribuim la protecţia mediului înconjurător, să înlăturăm şi să evităm deşeurile, să reintroducem în circuitul economic deşeurile reciclabile şi, de asemenea, să asigurăm depozitarea deşeurilor astfel încât copiii noştri să trăiască într-un mediu înconjurător curat şi plăcut.

Informații despre companie: https://rervest.ro

Sofer autospecială C E (local) arpad.magyaros@rervest.ro