Agent vanzari

Oradea APD GROUP

Candidatul Ideal:

  • Abilitati de comunicare si negociere,
  • Orientare catre rezultate,
  • Capacitatea de a atinge si depasi obiectivele de vanzari,
  • Abilitati organizatorice si planificare eficiente,
  • Permis de conducere categori B si disponibilitate pentru deplasari in teritoriu.

Descrierea jobului

  • Identificarea si prospectarea potentialilor clienti,
  • Promovarea si vanzarea serviciilor noastre,
  • Consilierea clientilor in alegerea celor mai potrivite produse in functie de nevoile si cerintele lor,
  • Monitorizarea pietei si identificarea tendintelor si oportunitatilor de crestere,
  • Colaborarea stransa cu echipa pentru a dezvolta si implementa strategii de promovare.

Beneficii:

  • Sansa de a avanza pe baza rezultatelor proprii
  • Program flexibil, independenta in organizarea muncii
  • Posibilitatea de a dezvolta si de a-ti pune in valoare abilitatile de vanzari
  • Pachet salarial competitiv, inclusiv bonusuri in functie de performante
Agent vanzari hr@apdgroup.ro